מעון וגן אקדימקט

נעים להכיר מעון וגן ילדים לגיל הרך בשם האקדמיקט. אנו מאמינים כי לכל ילד קטן מחכה עתיד גדול. אם אתם מחפשים את המקום הנכון שבו יקבל ילדכם אהבה ללא תנאי לצד חוגי העשרה, התפתחות חושית ורגשית הגעתם למקום הנכון.  

 

השנים הקריטיות עבור הילד שלכם הנם בין השנים בין אפס לשלוש, השנים בהן מתעצבת אישיותו, דפוסי ההתנהגות שלו והכישורים הסנסומוטריים והחברתיים שלו. לכן חשוב לשים לב שהוא נמצא בידיים טובות. 

 

אנו עובדים באקדמיקט על פי שיטה ייחודית המאפשרת אקלים שמעניק לילדכם התפתחות חושית לצד ביטחון ואהבה. אנו שמים דגש על קידום הילד בשיטת האינטגרציה החושית, תנועתית וקידום קוגנטיבי. 

 

האקדמיקט הנו מרכז חינוכי הכולל מעון, גן ילדים, תכנית מוכנות לכיתה א', וצהרון כאשר לכל קבוצה כיתה נפרדת. בגן ישנו מטבח עם שפית המבשלת מידי יום אוכל טרי בתפריט עשיר המרכיב את כל אבות המזון.

 

האקדמיקט שייך להתאחדות הגנים, כל ילד מבוטח וכן  מותקנות מצלמות בכל רחבי הגן לבטחון הילדים המלא. 

תפקיד החינוך הוא ללמד את הילד לחשוב, ולא ללמדו מה לחשוב.

 ג'ון דיואי

השאיפה שלנו

ייחודה של שיטת העבודה אינה בדגלים ותיאוריות אלא ביישומן. במרכז הגישה החינוכת חום, הבנה והכלה יעטרפו את הילדים מגיל ינקות ועד המעבר לגן העירוני, בשילוב עם המודעות שבעצם אין גיל שאפשר להתחיל, אין תחום או גירוי שאי אפשר לחשוף את הילד אליו, במידה המתאימה , בהתאם לגילו ומצבו ההתפחותי.

בבאמצעות תכניות הלימוד הייחודיות והאתגרים המוצבים בפני הילדים, אנו מטפחים את הסקרנות הטבעית איתה הם נולדים, דבר המבטיח רצף התפתחותי אמיתי ויכולת לעבוד בהתאם לעקרונות חינוכיים ברורים. שמירה על תהליכי התפתחות טבעיים של הילד, עבודה בקבוצתות קטנות ועבודה פרטנית על פי צרכיו האישיים של כל ילד, הנם מרכיבים חשובים בסדנטרנים של "האקדמיקט"

 

בידיים טובות

לא מדובר פה ב"עוד" גן רגיל, הצוות החינוכי נבחר בקפידה מרובה ועובר הדרכות והכשרה באופן שוטף .

הגן מלווה על ידי ריקי ממרן – יועצת חינוכית העוסקת בפיקוח פדגוגי והדרכה שוטפת של הצוות החינוכי ובשתיף פעולה אנו מספקות לצוות החינוכי בגן חומר מקצועי ועדכני ועזרי לימוד ומשחק. בנוסף נערך באופן שוטף מעקב אחר התפתחות הילדים והתכנים והעבודה הפרטנית נבנים בהתאם לגילם ורמת התפתחותם.

על פי צורך יוזמנו הורים לפגישה עם ריקי ממרן, על מנת לקבל דיווח התפתחותי ולבדוק אפשרות של עבודה בשיתף בית – גן לקידום הילד. כמו כן יכולים ההורים לפנות ביוזמתם ולקבוע פגישה לקבלת מענה, ייעוץ והנחיית הורים לפי צרכיהם וצרכי הילדים .

אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיכם, ב"אקדמיקט" תמצאו סביבה אסתטית , חינוכית ויציבה החל מינקות ועד לבגרות.

בואו לבקר אותנו! לתיאום סיור לחצו כאן

© 2018 simplemedia |  Terms of Use  |   Privacy Policy

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now