החזון שלנו

ידוע כי בשנים הראשונות מתעצבים אצל הילד כללי התנהגות חברתיים, מיומנויות יסוד, דרכי למידה, תהליכי חשיבה וכישורי חיים. זו בדיוק הסיבה לעקרונות החינוכיים הייחודים באקדמיקט - מרכז חינוכי לגיל הרך המנוהל בבעלותה של דנה ראובנוב, מחנכת, מורה ומדריכה לליקויי למידה.

במקום זה יודעים להקנות לילד את הכלים הדרושים לו כדי להתמודד וליהנות מעולם הילדות ולהתכונן לעומם המורכב של המבוגרים" "המשימה השאפתנית שלי הייתה להקים גן ילדים ייחודי, המשלב סטנדרטיים סביבתיים גבוהים עם עקרנוות חינוך ברורים, המשתלבים עם היכולות הרגשיות התלויות הילד ובגילו. עקרונות אלו הוכחו מדעית כמוצלחים ומתאימים למערכת רב גילאית.​

תפקיד החינוך הוא ללמד את הילד לחשוב, ולא ללמדו מה לחשוב.

 ג'ון דיואי

השאיפה שלנו

ייחודה של שיטת העבודה אינה בדגלים ותיאוריות אלא ביישומן. במרכז הגישה החינוכת חום, הבנה והכלה יעטרפו את הילדים מגיל ינקות ועד המעבר לגן העירוני, בשילוב עם המודעות שבעצם אין גיל שאפשר להתחיל, אין תחום או גירוי שאי אפשר לחשוף את הילד אליו, במידה המתאימה , בהתאם לגילו ומצבו ההתפחותי.

בבאמצעות תכניות הלימוד הייחודיות והאתגרים המוצבים בפני הילדים, אנו מטפחים את הסקרנות הטבעית איתה הם נולדים, דבר המבטיח רצף התפתחותי אמיתי ויכולת לעבוד בהתאם לעקרונות חינוכיים ברורים. שמירה על תהליכי התפתחות טבעיים של הילד, עבודה בקבוצתות קטנות ועבודה פרטנית על פי צרכיו האישיים של כל ילד, הנם מרכיבים חשובים בסדנטרנים של "האקדמיקט"

 

בידיים טובות

לא מדובר פה ב"עוד" גן רגיל, הצוות החינוכי נבחר בקפידה מרובה ועובר הדרכות והכשרה באופן שוטף .

הגן מלווה על ידי ריקי ממרן – יועצת חינוכית העוסקת בפיקוח פדגוגי והדרכה שוטפת של הצוות החינוכי ובשתיף פעולה אנו מספקות לצוות החינוכי בגן חומר מקצועי ועדכני ועזרי לימוד ומשחק. בנוסף נערך באופן שוטף מעקב אחר התפתחות הילדים והתכנים והעבודה הפרטנית נבנים בהתאם לגילם ורמת התפתחותם.

על פי צורך יוזמנו הורים לפגישה עם ריקי ממרן, על מנת לקבל דיווח התפתחותי ולבדוק אפשרות של עבודה בשיתף בית – גן לקידום הילד. כמו כן יכולים ההורים לפנות ביוזמתם ולקבוע פגישה לקבלת מענה, ייעוץ והנחיית הורים לפי צרכיהם וצרכי הילדים .

אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיכם, ב"אקדמיקט" תמצאו סביבה אסתטית , חינוכית ויציבה החל מינקות ועד לבגרות.

בואו לבקר אותנו! לתיאום סיור לחצו כאן

© 2018 simplemedia |  Terms of Use  |   Privacy Policy

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now